Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu www.briol.cz, společnost Briol s.r.o. uchovává a zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

 

Chráníme vaše data

Veškeré údaje našich zákazníků jsou zabezpečena proti jakémukoli zneužití. Tato data uchováváme na zabezpečených serverech, takže nemůže dojít k jejich neoprávněnému získání třetí stranou.

Vaše osobní údaje, které uvedete při nákupu jsou naprosto důvěrné a v žádném případě nebudou poskytnuty třetím stranám. Osobní údaje budou použity jen pro nezbytně nutné úkony spojené s vyřízením objednávky.

Na žádost zákazníka (např. emailem, písemně apod.) budou osobní údaje z databáze vymazány a Briol s.r.o. je nadále nebude zpracovávat.

 

Možnosti odhlášení ze zasílání e-mailových newsletterů

  • v každé emailové zprávě naleznete odkaz "odhlásit ze zasílání newsletterů" po kliknutí na tento odkaz a potvrzení bude váš email vyřazen z databáze
  • v nastavení svého účtu můžete zrušit zasílání novinkových emailů
  • zašlete žádost na email eshop@briol.cz a váš email bude vyřazen z databáze

 

Možnosti odstranění osobních údajů

  • v případě, že máte zájem o odstranění veškerých osobních údajů, kontaktujte nás na e-mailu eshop@briol.cz s touto žádostí. Neprodleně odstraníme všechny osobní či citlivé údaje.