gradient

Jsme s Vámi už téměř 30 let!

Česká rodinná firma s dlouholetou tradicí

Česká rodinná firma s dlouholetou tradicí

Jsme ryze česká rodinná firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Profesionalita, kvalita produktů, spolehlivost a individuální přístup k zákazníkům u nás nejsou jen prázdná slova.

V našem portfoliu najdete více jak 80 tisíc položek spojovacího materiálu různých norem a provedení. A pokud by jste si přece jen nevybrali, umíme řešit i výrobu speciálních dílů dle dodané výkresové dokumentace přímo na míru.

Skladovací prostory a výdejní místo Litomyšli

Skladovací prostory a výdejní místo Litomyšli

Od roku 2017 jsme našim zákazníkům k dispozici v nové průmyslové zóně v Litomyšli. Skladovací prostory, prodejna a výdejna pro objednávky z e-ehopu na jednom místě nám umožňují významě zrychlit expedici zboží.

Díky tomu můžeme poskytovat špičkový servis a hlavně neslibujeme něco, co nemáme. Většinu zboží prezentovaného na e-shopu máme skladem právě v Litomyšli.

Výdejní místo

Certifikace naší společnosti

Certifikace naší společnosti

Zakládáme si na profesionálním přístupu a proto jsme se rozhodli naše postupy certifikovat. Od roku 2003 jsme držiteli certifikátů ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001.

Více o certifikátech

Proč zrovna my?

01

Vlastní rozsáhlé sklady

reálná dostupnost našich produktů ve skladu

02

Individuální přístup

rádi se přizpůsobíme vašim požadavkům

03

Zkušený personál

odborný personál ochotný poradit

04

Široký sortiment

široký, kvalitní, léty ověřený sortiment

1995

Začínáme

Majitel firmy Miroslav Briol si založil živnost v oblasti prodeje a distribuce spojovacího materiálu. Poté přišlo na řadu hledání prvních zákazníků.

Začínáme
1998

Transformace na Briol s.r.o.

Rozšiřujeme sortiment, stěhujeme firmu do Čisté u Litomyšle a z OSVČ Miroslav Briol se stává postupně společnost s ručením omezením - Briol s.r.o.

2002

Maloobchodní prodejna v Litomyšli

Na náměstí v Litomyšli otevíráme maloobchodní prodejnu. Dostáváme se tak do podvědomí nejen firmám, ale i domácím kutilům.

Maloobchodní prodejna v Litomyšli
2003

Certifikace ISO

S přibývajícími zákazníky z různých průmyslových oborů a s rostoucími požadavky na kvalitu jsme se rozhodli naše postupy certifikovat. V roce 2003 jsme úspěšně zavedli certifikaci ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001

Certifikace ISO
2005

Významně rozšiřujeme firmu i sortiment

Společně s dalším rozšiřováním firmy získáváme certifikaci k distribuci nástrojů pro obrábění kovů významných světových výrobců z oboru: firem SECO TOOLS a GÜHRING

2005

Rozšíření skladu v Čisté

S narůstajícím sortimentem a množstvím nových položek jsme sáhli k rozšíření skladovacích prostor v Čisté u Litomyšle

Rozšíření skladu v Čisté
2009

Spouštíme nový e-shop

Doba jde dopředu a je potřeba reagovat. Rozhodli jsme se vytvořit a spustit první verzi našeho e-shopu. Od té doby jsme zase o kousek blíž všem našim zákazníkům.

2013

Spouštíme nový e-shop

Po 4 letech provozu jsme si ověřili, že bez e-shopu se do budoucna neobejdeme. Sáhli jsme k prvním větším změnám, nový e-shop lépe začal lépe plnit naše potřeby. Mezitím samozřejmě neusínáme na pomyslných vavřínech a stále rozšiřujeme sortiment o nové položky a produkty.

2014

Výstavba nové prodejny v průmyslové zóně v Litomyšli

Naše prodejna se přestěhovala do průmyslové zóny. Lepší dopravní dostupnost zejména pro dodavatele a velkoobchod. A taky více prostoru a lepší možnosti pokrytí potřeb všech zákazníků. To byly hlavní argumenty pro přesun prodejny.

Výstavba nové prodejny v průmyslové zóně v Litomyšli
2016

Dostavba nového sídla a skladů v průmyslové zóně

V roce 2016 začala stavba nového sídla společnosti a také nových skladovacích prostor. Veškeré hlavní dění kolem společnosti se tak od roku 2017 přesunulo do průmyslové zóny, kde má naše společnost veškeré zázemí.

Dostavba nového sídla a skladů v průmyslové zóně
2021

Online prodej

V roce 2021, v době probíhající pandemie koronaviru po celém světě, čím dál více musíme spoléhat na e-shop a online prodej. To nás vedlo k urychlení záměru redesignovat e-shop do nové podoby a rozšíření o nové funkce.

2022

Spuštění nového e-shopu

V září jsme pro Vás spustili kompletně nový a redesignovaný e-shop, který je rozšířen o nové funkce a rychlé filtrování produktů v jednotlivých kategoriích sortimentu. Do procesu zpracování objednávek jsme aplikovali nové automatické funkce, které povedou ke zrychlení a zpřesnění procesu dodávky vašich objednávek.

2023

Rozšiřujeme sortiment!

Nový e-shop jede na plné obrátky, poptávky od zákazníků přibývají a my začínáme rozšiřovat sortiment nabízeného zboží a skladové zásoby...

Přihlásit se k odběru novinek

Zanechte nám svůj email a my vám budeme zasílat informace o produktech a jak s produkty zacházet.

Sledujte nás na sociálních sítích