gradient

Dvousložková epoxidová lepidla J-B WELD

Společnost J-B Weld nabízí kompletní inovativní řadu nejsilnějších výrobků ve své třídě, které pomáhají profesionálům i kutilům všech úrovní a dovedností s jistotou realizovat velké i malé projekty, od průmyslové aplikace a dílny přes garáž až po domácnost.

TWIN TUBES - tato dvousložková epoxidová lepidla patří k našim nejuniverzálnějším výrobkům, zároveň také k nejprodávanějším a řadí se na špičku světové kvality lepidel na kovy a další průmyslové materiály. Díky pastovité konzistenci se TWIN TUBES skvěle hodí k vyplňování mezer a prasklin. Po vytvrzení vytvářejí trvalý spoj, který lze brousit, vrtat, řezat, závitovat a natírat.

SYRINGE (stříkačky) poskytují vysoce pevné lepení ve snadno použitelném aplikátoru, který dávkuje dvousložkové lepidlo v přesném poměru 1:1. Pro pohodlné míchání je každý výrobek dodáván se zásobníkem a tyčinkou. Žádné další nástroje nejsou potřeba. Stříkačky jsou ideální pro lepení a vyplňování mezer. Po vytvrzení je lze obrousit a natřít.

PUTTY STICKS vám do rukou vloží velkou sílu a všestrannost. Tmel jednoduše ručně promíchejte, dokud obě složky nebudou mít stejnou barvu. Poté tmel vytvarujte nebo vyplňte trhlinu, mezeru či otvor. Po vytvrzení lze tmel brousit, vrtat, řezat závity a natírat.

 

Zobrazit filtraci

Filtrovat produkty

Podle ceny
 Kč
 Kč
Zobrazeno 19 z 19 produktů

Přihlásit se k odběru novinek

Zanechte nám svůj email a my vám budeme zasílat informace o produktech a jak s produkty zacházet.

Sledujte nás na sociálních sítích