gradient

J-B WELD rychle tuhnoucí epoxidové lepidlo KwikWeld (25ml)

KwikWeld je rychleschnoucí verze dvousložkového epoxidového systému lepení pro svařování za studena. Kwik Weld zajišťuje silné a trvalé opravy kovu a mnoha dalších typů povrchů je jednou z nejoblíbenejších verzí lepidel J-B WELD. Po promíchání vytvoří trvalou vazbu a po vytvrzení ji lze tvarovat, závitovat, pilovat, brousit, vrtat či nanášet povrchovou úpravu.

Zobrazit více
produkt

J-B WELD rychle tuhnoucí epoxidové lepidlo KwikWeld (25ml)

od 282,24 Kč / ks

Popis a použití

KwikWeld je rychleschnoucí verze dvousložkového epoxidového systému lepení pro svařování za studena.
Kwik Weld zajišťuje silné a trvalé opravy kovu a mnoha dalších typů povrchů je jednou z nejoblíbenejších verzí lepidel J-B WELD. Po promíchání vytvoří trvalou vazbu a po vytvrzení ji lze tvarovat, závitovat, pilovat, brousit, vrtat či nanášet povrchovou úpravu.

KwikWeld má poměr míchání 1:1, ztvrdne po 6 minutách a po 4-6 hodinách plně vytvrdí. Toto lepidlo se používá zejména při aplikacích, kde je u spoje požadována nižší pevnost v tahu max. 3127 PSI ( = 21,56 Mpa = 220 Kg/cm2 ), ale důraz je kladen zejména na rychlost vytuhnutí. Pro většinu aplikací je pevnost 3127 PSI ( = 21,56 Mpa = 220 Kg/cm2 ) samozřejmě dostatečná. Lepidlo odolává teplotám až 148°C. J-B Kwik Weld je po úplném vytvrzení voděodolný, odolný vůči ropě, chemikáliím a kyselinám.

Všechny injektory J-B Weld SYRINGES mají jedinečný dávkovací systém, který umožňuje rovmoměrné dávkování obou složek. Uzávěr zabraňuje vytvrzení epoxidové pryskyřice nebo lepidla vzduchem, takže jej lze používat opakovaně.

Obal lepidla J-B Weld ClearWeld™ je navržen tak aby sloužil jako platová nádoba na míchání lepidla. Přibalena je také míchací špachtlička, takže se můžete ihned pustit do práce!

Použití pro materiály:

všechny kovové materiály, materiály na bázi AL, kámen, beton, sklolaminát, keramika, dřevo, tvrdé plasty

Postup aplikace lepidla:

 1. Připravte povrch
  Očistěte povrch od nečistot, mastnoty, oleje, barvy nebo uvolněných nečistot.
  Pro dosažení nejlepších výsledků použijte čisticí prostředek nebo odmašťovač, který vyčistí povrch, a poté jej zmatněte, zdrsněte pilníkem nebo hrubým brusným papírem, abyste zajistili nejlepší přilnavost.
 2. Smíchejte
  Vytlačte každou z obou složek ( poměrem 1:1 ) na misku, karton dřívko ču jiný předpřipravená jednorázový povrch a důkladně promíchejte pomocí "míchátka", abyste spojili dvě složky lepidla.
  Míchejte, dokud směs nezíská jednotnou šedou barvu.
 3. Naneste
  Naneste vhodným nástrojem v rovnoměrné vrstvě.
  Tvarujte a upravujte podle potřeby tak, aby jste rovnoměrně pokryli povrch lepeného místa.
 4. Vysušte
  Vytvrzení namíchané směsi trvá 6 minut. Úplné vytvrzení nastává po 4-6 hodinách. Vše záleží na tvaru spoje, typu lepeného materiálu, okolní teplotě i vrstvě naneseného lepidla.
  Nepohybujte lepeným předmětem před uplynutím 6 hodin a počkejte nejméně 15 hodin před opětovným použitím předmětu.

gradient

Potřebujete poradit?
Zeptejte se na cokoliv.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů

Přihlásit se k odběru novinek

Zanechte nám svůj email a my vám budeme zasílat informace o produktech a jak s produkty zacházet.

Sledujte nás na sociálních sítích