gradient

J-B WELD voděodolné epoxidové lepidlo MarineWeld (25ml)

MarineWeld je speciálně vyvinutý dvousložkový lepicí systém Cold-Weld™, který poskytuje pevné a trvanlivé opravy a prolepení různých nebo podobných povrchů, jako jsou kovy, kompozity, sklolaminát a další. Hlavními výhodami tohoto lepidla je nárazuvzdornost, voděodolnost a odolnost vůči UV záření. Díky svým typickým vlatnostem najde své využité zejména při opravach lodí, bazénů, koupelny či zahradního vodního příslušenství.

Zobrazit více
produkt

J-B WELD voděodolné epoxidové lepidlo MarineWeld (25ml)

od 313,60 Kč / ks

Popis a použití

MarineWeld je speciálně vyvinutý dvousložkový lepicí systém Cold-Weld™, který poskytuje pevné a trvanlivé opravy a prolepení různých nebo podobných povrchů, jako jsou kovy, kompozity, sklolaminát a další. Hlavními výhodami tohoto lepidla je nárazuvzdornost, voděodolnost a odolnost vůči UV záření. Díky svým typickým vlatnostem najde své využité zejména při opravach lodí, bazénů, koupelny či zahradního vodního příslušenství. Lepidlo vytvrzuje do bílé barvy. 

MarineWeld™ má směšovací poměr 1:1, při pokojové teplotě tuhne do 5 minut a do 1 hodiny vytvrzuje do bílé barvy. Poté jej lze tvarovat, řezat závity, pilovat, brousit a vrtat, přičemž si zachovává plnou pevnost nad i pod vodní hladinou. Má pevnost v tahu 2530 PSI ( = 16,2 Mpa = 165 Kg/cm2 ). Hlavními výhodami tohoto lepidla je nárazuvzdornost, voděodolnost a odolnost vůči UV záření.

Všechny injektory J-B Weld SYRINGES mají jedinečný dávkovací systém, který umožňuje rovmoměrné dávkování obou složek. Uzávěr zabraňuje vytvrzení epoxidové pryskyřice nebo lepidla vzduchem, takže jej lze používat opakovaně.

Obal lepidla J-B Weld ClearWeld™ je navržen tak aby sloužil jako platová nádoba na míchání lepidla. Přibalena je také míchací špachtlička, takže se můžete ihned pustit do práce!

Použití pro materiály:

sklolaminát, kompozity, kovy, guma, většina plastů, beton

Postup aplikace lepidla:

 1. Připravte povrch
  Očistěte povrch od nečistot, mastnoty, oleje, barvy nebo uvolněných nečistot.
  Pro dosažení nejlepších výsledků použijte čisticí prostředek nebo odmašťovač, který vyčistí povrch, a poté jej zmatněte, zdrsněte pilníkem nebo hrubým brusným papírem, abyste zajistili nejlepší přilnavost.
 2. Smíchejte
  Po vyjmutí výměnné špičky stiskněte píst a vytlačte rovnoměrně každou z obou složek na jednorázový povrch a důkladně promíchejte pomocí jednorázové špachtličky tak, aby se dokonale spojily obě složky lepidla.
 3. Naneste
  Naneste vhodným nástrojem v rovnoměrné vrstvě.
  Tvarujte a upravujte podle potřeby tak, aby jste rovnoměrně pokryli povrch lepeného místa.
 4. Vysušte
  Schnutí resp. doba tuhnutí trvá pouze 5 minut. Úplné vytvrzení lepidla nastane po 1 hodině. Během procesu schnutí, tedy až do chvíle úplného vytvrzení lepeného spoje nehýbejte lepeným objektem. Pokud je okolní teplota menší než 5°C, doba schnutí a úplného vytvrdnutí se prodlužuje.

gradient

Potřebujete poradit?
Zeptejte se na cokoliv.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů

Přihlásit se k odběru novinek

Zanechte nám svůj email a my vám budeme zasílat informace o produktech a jak s produkty zacházet.

Sledujte nás na sociálních sítích