gradient

Hadicová spona vysokopevnostní HSC

Hadicové vysokopevnostní spony HSC mají robustní široký pásek se zaoblenými hranami, který chrání hadici před poškozením, dají se použít i pro měkkčí typy hadic a mají velkou svěrnou sílu.

Zobrazit více
produkt

Hadicová spona vysokopevnostní HSC

od 8,74 Kč / ks

Popis a použití - hadicové pevnostní spony 

Hadicové vysokopevnostní spony HSC jsou také nazývané jako pevnostní spony GBS. Spona má robustní široký pásek se zaoblenými hranami, který chrání hadici před poškozením, dají se použít i pro měkkčí typy hadic. Mají speciálně navržený šroub s kloubovým uložením se zabudovanou objímkou, která zlepšuje efektivitu spony a velikost svěrné síly při montáži.

Pevnostní spony jsou určené  pro aplikace, kde musí splňovat nejpřísnější požadavky z hlediska bezpečnosti a životnosti. Jsou především vhodné pro použití v případech kde jsou hadice s velkým tlakovým i mechanickým namáháním.

Na základě nároku na korozivní odolnost dodáváme vysokopevnostní hadicové spony v provedení ocelovém W1 s povrchovou úpravou zinek bílý a v provedení nerezovém W2 a W4.

Pro montáž pevnostních spon se používají maticové klíče nebo ráčna se šestihrannou hlavicí, lze použít také pneumatické nebo elektrické nářadí.

Materiálové varianty

  • W1 - ocelové pozinkované hadicové spony do nekorozního prostředí
  • W2 - nerezové hadicové spony do korozního prostředí, pásek a domek nerezový, šroub zinkovaný
  • W4 - celonerezové hadicové spony do vysoce korozního prostředí​
gradient

Potřebujete poradit?
Zeptejte se na cokoliv.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů

Přihlásit se k odběru novinek

Zanechte nám svůj email a my vám budeme zasílat informace o produktech a jak s produkty zacházet.

Sledujte nás na sociálních sítích