gradient

Kdy mi bude doručeno objednané zboží?

Nejčastější dotazy k nákupu

Objedám si u Vás šroubky, kdy mohu očekávat dodání?

Varianta - všechny položky v objednávce jsou skladem

  • Objednávky přijaté v pracovní dny do 12 hodin expedujeme ještě v tento den. Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a předána na expedici, zašleme Vám e-mailem informaci a fakturu za objednané zboží.
  • Objednávky přijaté po 12 hodině expedujeme následující pracovní den. Vaše objednávka bude zpracována a předána na expedici v následujícím pracovním dni. 

Varianta - 1 a více položek v objednávce není u nás na skladě

  • Zboží budeme objednávat u našich dodavatelů, termín expedice je závislý na uvedené dostupnosti ve dnech u jednotlivých položek
  • Objednávky neexpedujeme částečně, čekáme na naskladnění všech položek z objednávky - pokud není domluveno předem (telefonicky, e-mailem nebo v poznámce u objednávky). V tomto případě částečného plnění objednávky účtujeme dopravné.
  • O předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky Vás budeme informovat e-mailem, zprávu Vám zašleme po zpracování objednávky.
  • V případě, že některá položka bude mít delší termín dodání než je uvedeno, zavoláme Vám. V tomto případě můžeme zboží zaslat i částečně a chybějící položku pošleme dodatečně bez dopravného.

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím

Sdílet na Facebooku
gradient

Potřebujete poradit?
Zeptejte se na cokoliv.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů

Přihlásit se k odběru novinek

Zanechte nám svůj email a my vám budeme zasílat informace o produktech a jak s produkty zacházet.

Sledujte nás na sociálních sítích