Způsoby platby

 

Dobírka

nejpoužívanejší způsob platby. Za zboží platíte až při převzetí zboží doručovateli (kurýrovi přepravní společnosti DPD CZ)

 

On-line platba přes platební bránu GoPay (zabezpečená platba, 3D Secure)

Při volbě této platby budete po odeslání objednávky automaticky přesměrování na platební bránu GoPay, kde provedete platbu za Vaší objednávku pomocí platební karty nebo převodem z Vašeho bankovního účtu. Jedná se o velmi bezpečnou platbu, poskytovatel platební brány spravuje platební údaje s nejvyšším bezpečnostním standardem karetních asociací PCI DSS Level 1. Můžete zvolit variantu platby platební kartou nebo převodem z bankovního účtu.

1) Platba on-line platební kartou

Pro platbu kartou je nutné mít povolené internetové transakce u své banky. Platba kartou je rychlá a bezpečná. Do formuláře zadáte požadované údaje z Vaší platební karty a provedete platbu. Platba kartou je do několika minut připsána na náš účet a Vaši objednávku můžeme rychle expedovat.

2) Platba on-line převodem na účet

Při volbě této platby budete po odeslání objednávky automaticky přesměrování na platební bránu GoPay, kde si "šipkou" nad formulářem přepnete druh platební metody na bankovní převod. Potom zvolíte Vaší banku a budte přesměrování do internetového bankovnictví, kde uhradíte Vaší objednávku. 

 

Bankovní převod - platba předem na základě vystavené zálohové faktury

Vaši objednávku zpracujeme a vystavíme Vám zálohovou fakturu, kterou Vám zašleme na Váš e-mail. Zároveň se zálohovou fakturou zašleme předpokládaný termín expedice objednaného zboží. Zboží na základě této zálohové faktury zaplatíte předem na bankovní účet. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že zašleme avízo o expedici zboží. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k Vaší objednávce.

 

Bankovní převod - faktura se splatností

tato platební metoda je možná jenom u našich obchodních partnerů na základě individuální domluvy.

 

Hotově / platební kartou (osobní odběr) 

při volbě osobního odběru prosíme o vyplnění formuláře předpokládaného data a času vyzvednutí aby Vaše zakázka byla včas připravena. Pošleme Vám na e-mail potvrzení objednávky, že je zboží pro Vás zarezervováno a poté si jej můžete bez čekání vyzvednout v prodejním skladu v Litomyšli, Moravská 1227 (nová průmyslová zóna, směr Svitavy) v pracovní dny od 6:30 do 15:30 hod.

Platba bude provedena hotově nebo kartou při převzetí zboží.