Způsoby platby

 

Dobírka

nejpoužívanejší způsob platby. Za zboží platíte až při převzetí zboží doručovateli (kurýrovi přepravní společnosti GEIS)

 

On-line platba přes platební bránu GoPay

Při volbě této platby budete po odeslání objednávky automaticky přesměrování na platební bránu GoPay, kde provedete platbu za Vaší objednávku pomocí platební karty. 

 

Bankovní převod - platba předem na základě vystavené zálohové faktury

Vaši objednávku zpracujeme a vystavíme Vám zálohovou fakturu, kterou Vám zašleme na Váš e-mail. Zároveň se zálohovou fakturou zašleme předpokládaný termín expedice objednaného zboží. Zboží na základě této zálohové faktury zaplatíte předem na bankovní účet. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že zašleme avízo o expedici zboží. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k Vaší objednávce.

 

Bankovní převod - faktura se splatností

tato platební metoda je možná jenom u našich obchodních partnerů na základě individuální domluvy.

 

Hotově / platební kartou (osobní odběr) 

při volbě osobního odběru prosíme o vyplnění formuláře předpokládaného data a času vyzvednutí aby Vaše zakázka byla včas připravena. Pošleme Vám na e-mail potvrzení objednávky, že je zboží pro Vás zarezervováno a poté si jej můžete bez čekání vyzvednout v prodejním skladu v Litomyšli, Moravská 1227 (nová průmyslová zóna, směr Svitavy) v pracovní dny od 6:30 do 15:30 hod.

Platba bude provedena hotově nebo kartou při převzetí zboží.