gradient

Patka pilíře s pevnou deskou

Patka pilíře s pevnou deskou s přivařenou šestihrannou maticí s možností výškového nastavení je určena pro připevnění dřevěných hranolů a trámků do již existujících betonových pilířů. Použití pro výstavbu pergol, přístřešků, plotů, zahradních staveb, dětských hřišť a dřevostaveb. Vhodné pro kotvení pilířů a sloupů ve vodorovné nosné konstrukci, namáhání je možné pouze tlakem.

Zobrazit více
produkt

Patka pilíře s pevnou deskou

od 46,71 Kč / ks

Popis a použití - patky pilíře s pevnou deskou

Patka pilíře s pevnou deskou s přivařenou šestihrannou maticí s možností výškového nastavení je určena pro připevnění dřevěných hranolů a trámků do již existujících betonových pilířů. Použití pro výstavbu pergol, přístřešků, plotů, zahradních staveb, dětských hřišť a dřevostaveb. Vhodné pro kotvení pilířů a sloupů ve vodorovné nosné konstrukci, namáhání je možné pouze tlakem.

Montáž patky k betonovému pilíři je možná pomocí ocelových konstrukčních kotev nebo nylonových hmoždinek a vrutů se šestihrannou hlavou, případně závitovými tyčemi upevněnými pomocí chemické malty.

Hranol se k patce přišroubuje pomocí konstrukčních vrutů s talířovou hlavou nebo speciálních vrutů Rapi-tec určených přímo do tesařských kování. Při použití těchto typů vrutů se do dřevěného hranolu nepředvrtává otvor, vruty se šroubují napřímo do plného materiálu.

Více informací k provedení a technické nákresy najdete v přiloženém pdf souboru.

Vlastnosti a provedení

  • Materiál: ocel S235JR dle EN 10025
  • Ochrana proti korozi: galvanický zinek
  • Profil: plech 4 mm, kotevní tyč dle varianty M16, M20, M24, M27
  • Otvory: Ø5 mm, Ø10.5 mm
gradient

Potřebujete poradit?
Zeptejte se na cokoliv.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů

Přihlásit se k odběru novinek

Zanechte nám svůj email a my vám budeme zasílat informace o produktech a jak s produkty zacházet.

Sledujte nás na sociálních sítích